italie

 

ITALY TOUR 2002

27.6- 14.7.2002

Přidal jsem nehotovej popis cesty tak doufám, že zatím bude stačit Den za dnem. Pak se mužete kouknout na postřehy o kempech a o cenách v Italii. A samozřejmě spoustu fotek.


            SADSKÁ- PRAHA- ROZVADOV- MNICHOV- INSBRUK- BRENER- TRENTO- VERONA- MODENA- BOLOGNA- FLORENCIE- PISA- LIVORNO (VADA)- ŘÍM- POMPEJE- VILLA S. GIOVANNI- MESSINA- MILAZZO- CEFALÚ- PALERMO- MONREALE- CORLEONE- ERACLEA MINOA- AGRIGENTO-ÁVOLA- SIRACUSA- CATANIA- ETNA- TAORMINA- GOLA dell´ALCÁNTARA- MILAZZO- STROMBOLI- MILAZZO- MESSINA- VILLA S. GIOVANNI- TERMOLI- SAN MARINO- RIMINI- BENÁTKY- UDINE- SALZBURK- LINEC- ČESKÉ BUDĚJOVICE- PRAHA- SADSKÁ

Tak to je zhurba cesta, kterou jsme projeli. Je to přesně 5470 km. Jeli jsme čtyři filckou 1,6 kombikem. Sice jsme museli zanechat doma pár věcí, abzsme se vešli, ale vešli. Klimoška fungovala docela dobře a spotřeba benzínu, kterej v důsledku oslabení eura nebyl zas tak drahej, vyšla 6,9litrů na 100km. Celkové náklady se dostaly lehce přes deset tisíc, přesně teda 11104 kč na jednoho člena posádky (benzín, jídlo, kempy, poplatky za dálnice, vstupy).


 

poslední úprava cesino group 23.05.2006 11:34:59